O Nas

Marka Nordpfeil istnieje na rynku od ponad 65 lat. Od samego początku niemiecka fabryka dokładała wszelkich starań, aby otrzymane w produkcji wykładziny, spełniały najwyższe standardy jakości. Firma stawia na ciągły rozwój, co stara się podkreślić nawet w swoim logo, w którym czerwona strzałka skierowana jest śmiało w górę.

Fabryka Nordpfeil wyróżnia się wyjątkowym procesem tworzenia wykładzin, który odbywa się w jednym miejscu, bez konieczności korzystania z gotowych produktów. Nordpfeil skupia się na produkcji wykładzin tuftowanych i tkanych z najwyższej jakości substytutów, od granulatu po gotową rolkę, która wyjeżdża z olbrzymiego magazynu do klienta. Proces techniczny jest złożony, jednak na każdym etapie produkcji, sztab specjalistów dba o najwyższą jakość końcowego produktu.

Kolekcja Hotelowa Stay

Tradycyjnie ponadczasowe oraz współczesne wzornictwo połączone z łagodną, powściągliwą lub żywą kolorystyką, to znak rozpoznawczy Hotelowej Kolekcji NORDPFEIL.Klasyka, nowoczesność, ciepło, komfort: „KOLEKCJA HOTELOWA „STAY” to rozwiązanie, które możesz dostosować do każdego stylu, i które spełni Twoje każde wymaganie. 12 wzorów wykładzin dywanowych o najwyższej jakości w pokojach hotelowych, na korytarzach, w strefie recepcji, restauracjach i salach konferencyjnych, sprawi, że usatysfakcjonowani goście chętnie do Ciebie wrócą. Dzięki możliwości zakupu produktów standardowych oraz na specjalne zamówienie, kolekcja ta oferuje szeroki wybór rozwiązań, umożliwiający dostosowanie do najbardziej wyszukanych wymagań.

Zapisz się na newsletter